Zdravíme všechny naše žáky. Bohužel nařízení z vlády nás omezila mnohem víc, než jsme schopni nějak odrazit. Tréninky proto budou alespoň pro teď individuální. Věříme, že jste poctiví a aktivity budete plnit. Aktivity by byly v klasické dny, kdy jsou tréninky. Tedy pondělky, středy a pátky. Chtěli bychom běh, kolo, nebo alespoň chůzi a to v časových úsecích:

  • Běh: mladší 20min, starší 30min
  • Chůze: mladší 60min, starší 90min
  • Kolo: mladší 50min, starší 75min

Omezení zatím jsou na 6 lidí, takže se určitě můžete domluvit s pár kamarády, ať v tom nejste sami 😉

Doufali jsme, že tradiční rozloučení s našimi žáky, kteří postupují do kategorie dorostu, proběhne tento pátek. Nic takového se však uskutečnit nemůže…
Přejeme proto alespoň tímto způsobem vše nejlepší do dalších let Emě, Majdě, Róze a Kate, Tedeášovi, Jendovi, Lanďákovi, Vojtovi a Pavlíkovi. Pačes tréninky vede v nějaké omezené míře, dáme vám vědět kdy, jak a proč máte někde být.
Ostatní kategorie se tímto o rok posouvají. Proto vítáme ročník 2010 v mladším žactvu, určitě stávající elitě ročníku 2009 budete velkou podporou i konkurencí. A do staršího žactva nám dospěl ročník 2008, a ty určitě budou skvělými týmovými parťáky pro ročník 2007.